Apie mus

Vilniaus m. Pilaitės seniūnijos teritorijoje įsikūrusi „Naujosios šiaurinės Pilaitės“ bendruomenė veikia jau daugiau nei 15 metų ir jungia apie 150 šeimų (iš kurių didžioji dalis yra tikrieji asociacijos nariai). Mūsų bendruomenės nariais yra asmenys, kuriems nuosavybės teise priklauso žemės sklypai, esantys Pilaitės šiaurinės dalies gyvenvietėje ir funkciniais ryšiais susiję su Varnės gatve.

Bendruomenė siekia, kad būtų sukurta inžinerinė, socialinė ir susisiekimo infrastruktūra (keliai, vandentiekio ir nuotekų tinklai, žaidimų aikštelės, dviračių ir pėsčiųjų takai) šiaurinėje Pilaitėje, skatina gyventojų bendruomeniškumą, organizuoja aktyvų laisvalaikį ir sporto renginius, koordinuoja bendruomenės narių veiklą, atstovauja jų interesus vietos savivaldos, valstybinėse ir kitose institucijose bei juos gina.

Su asociacijos įstatais galima susipažinti čia: https://www.siaurinepilaite.lt/node/83

Visuotinių susirinkimų metu esame pasitvirtinę šias darbo kryptis: padėti gyventojams išsiasfaltuoti šalutines gatves, atvesti į bendruomenės teritoriją miesto nuotekų tinklus, viešąjį transportą, didinti viešąjį saugumą, įrengti šiaurinės Pilaitės parką želdynų teritorijoje tarp Varnės ir Karaliaučiaus g. ir kt.

Svarbiausi mūsų nuveikti darbai: suprojektavome bendruomenės teritorijoje el. skirstomuosius tinklus, susisiekimo komunikacijas Varnės gatvės atkarpose nuo J. Bretkūno g. iki Smalinės g., ir nuo Zujūnų g. iki Pakarvių g., kartu su Pilaitės seniūnija įrengėme vaikų žaidimo aikštelę želdynų teritorijoje tarp Varnės ir Karaliaučiaus g., įrengėme paplūdimio tinklinio aikštelę ir bendruomenės erdvę šiaurinės Pilaitės parke.

Bendruomenės rekvizitai:
- Pavadinimas: "Naujosios šiaurinės Pilaitės" bendruomenė
- Kodas: 300127367
- Teisinė forma: Asociacija
- Įregistravimo data: 2005 m. liepos 4 d.